top of page

Ambalaj, markanın sürdürülebilir mesajını iletmek için mükemmel bir araçtır. Her geçen gün, çevre bilinci artmakta ve buna paralel tüketici tercihleri de gelişmektedir. Biz de gelişiyoruz ve markaların kendi bireyselliklerini temsil edebilecekleri yenilikçi yolları keşfetmeye devam ediyoruz.

Tasarımdan Teslimata Sürdürülebilir İş Modeli

Teknoloji, ambalajın geleceğidir ve inovasyon büyüme için kritik öneme sahiptir. Ölçeklenebilir iş modelimiz; yeni fikirleri keşfetme, stratejik uygulama ve yaratıcı fikirleri kapsamaktadır.

 

Uyarlanabilirlik ve esneklik, tasarımdan teslimata kadar mükemmel şekilde özelleştirilmiş ve fark yaratan bir hizmet süreci ile 360° çözümümüzü müşterilerimize sunuyoruz;

 

  1. Tasarım: Yetenekli tasarımcılar tarafından, markanıza özel eksiksiz kişiselleştirme ve yaratıcı tasarım çözümleri…

  2. Üretim: Üretim, en yüksek standartta verimlilik, hassasiyet ile yönetilen, tavizsiz lüks üretmek amacıyla ürün korumasına ve sürdürülebilir malzemelere odaklanarak gerçekleştirilen kalite…

  3. Depolama: Güvenli ve esnek çözümler içeren bir depolama hizmeti…

  4. Lojistik: Zaman ve beklentinizi karşılayacak şekilde uyarlanmış seçeneklerle, sorunsuz uçtan uca lojistik hizmeti…

  5. Müşteri Hizmetleri: Özenli bir yaklaşımla uzun vadeli ortaklıklar kuruyor ve sürdürüyoruz. Farklı endüstrilerde çalışarak bireysel marka temsilinin ve müşteriye özel uyarlamanın önemini anlıyor ve bu bilinçle işbirliğimizi sürdürüyoruz.

 

Tam Özelleştirme

Kişiselleştirme bireyselliğin anahtarıdır. Marka kimliğinin önemini biliyor, eksiksiz kişiselleştirme, fikirlerinizi, bilgili danışmanların rehberliğinde, her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde bir hizmet uyarlamak için yaratıcı tasarımımızla sizlere sunuyoruz.

 

Sürdürülebilirlik

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlar için en sürdürülebilir seçeneği sağlıyoruz ve sürdürülebilir ambalaj çözümlerinde, fark yaratan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Ürün Grupları: 

​* Taslama Kutu

* Bristol Karton Kutu

* Silindir Kutu

* Mikro Sıvamalı Kutu

* Diğer Ambalaj Ürünleri (Karton, Kraft Çanta, Pelur, Doypack vb.)

* Karton Askı

Hizmet Verdiğimiz Sektörler:

* Gıda, Sağlık ve Takviye Edici Ürünler

* Kozmetik & Kişisel Bakım

* Tekstil & Hazır Giyim

* Elektronik

* Mücevher & Bijuteri

* Perakende

bottom of page